آوریل 30, 2018 - admin

دانلود رایگان سیستم های اطلاعات مدیریت MIS در شرکت پست

(تاريخچه كلي پست)
Post History
سيماي شركت پست جمهوري اسلامي ايران:
ايران يكي از پيشگامان پست در جهان است و سابقه‌اي ممتار در پيشينه خود دارد. شركت پست جمهوري اسلامي ايران پشتوانة اين تجربه طولاني و شناخت دقيق از نيازهاي روزافزون مشتريان توانسته است با اجراي برنامه هاي جامع و زيربنايي توسعه در بخش پست، امكانات و خدمات متنوع پستي را با كيفيت و سرعت مطلوب در دسترس عموم مردم سراسر كشور قرار دهد.
شركت پست ايران، تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فن آوري مي باشد. قانون تأسيس اين شركت در سال 1366 تصويب و فعاليت آن در سال 1367 آغاز شد. اين شركت با هدف فراهم كردن تسهيلات لازم به منظور استفاده عمومي از خدمات پست براي ارتباط داخلي و خارجي، اعمال سياست جامع در زمينه برنامه ريزي، تأسيس، تجهيز، گسترش و بهره برداري واحدهاي پستي و تعميم خدمات پستي در سراسر كشور و در راستاي هماهنگي با آخرين پيشرفتهاي تجربي و تكنولوژي ارتباطات تأسيس شد. شركت پست جمهوري اسلامي ايران با آگاهي از تأثيرات عميق خدمات پستي در جامعه امروز در تلاش است تا با گسترش امكانات و تجهيز شبكه پستي براي دسترسي هرچه بيشتر مردم به اين امكانات زمينه لازم را فراهم نمايد. لذا اين شركت با راه اندازي سرويس هاي كارآمد براي رفع نيازهاي ارتباطي آنان و نيز بهبود ارائه خدمات پستي سعي نموده تا رضايت همگان را تأمين كند. گسترش واحدهاي مجهز به وسايل خودكار و بسياري از طرح هاي ديگر اثرات مستقيم و غيرمستقيم بر حيات جامعه دارد. استفاده از اين خدمات باعث مي‌شود كه در وقت و مصرف انرژي صرفه جويي شود و بار ترافيكي كاهش و هوا سالم گردد.
شركت پست توانست براي اولين بار در ايران و در سطح استان تهران در سال 81 گواهي ايزو 2000-9001 را اخذ نمايد. اين سيستم به منظور جذب رضايت و اعتماد مشتريان و تأمين نيازهاي آنان ارتقاء سطح و شرايط كاري و رفاهي كاركنان و ايجاد حس خودشكوفايي و رضايت شغلي در آنان و بر اساس استاندارد ايزو 2000-9001 مي باشدو اين استاندارد بر كليه فعاليت هايي كه در سطوح شركت انجام مي شود دقت لازم را داشته بطوريكه اين فعاليت ها بايستي در ارتباط با هم و در جهت جلب رضايت مشتري مي باشد.
شركت پست جمهوري اسلامي ايران داراي يك سيستم اطلاعاتي دقيق مديريت مي باشد به نحوي كه تمام گزارشات و صورت عملكردها و ديگر اعمال انجام شده و يا در حال انجام مستقيماً توسط مسئول مربوطه به مديريت ارجاع مي شود و مديريت نيز خود نظارت مستقيم يا غيرمستقيم بر اوضاع دارد.
هرم سازماني شركت پست (منطقه 14 پستي) به اين شكل مي باشد.

 

Download دانلود رایگان سیستم های اطلاعات مدیریت MIS در شرکت پست

پایان نامه مدیریت MIS / پایان نامه رایگان / تحقیق رایگان / دانلود رایگان پایان نامه / سیستم اطلاعات مدیریت /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *