مارس 21, 2015 - admin

نقد پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق

نقد شماره 1: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

 

توجه: این صفحه بروزرسانی می شود.

 

ارزیابی کیفیت برنامه درسی…

رشته برنامه ریزی درسی مقطع ارشد

فرمت word

12200 تومان خريد

 

نقد شماره 2: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

مقطع ارشد

فرمت word

بررسی انطباق برنامه های درسی مصوب علوم تجربی با برنامه های درسی اجرا شده در مدارس ….

12200 تومان خريد

 

نقد شماره 3: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

مقطع ارشد رشته مطالعات زنان

فرمت word

طرحواره جنسیتی و سازگاری اجتماعی نوجوانان شهر …

12200 تومان خريد

 

نقد شماره 4: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

مقطع ارشد

فرمت word

شناسایی فرصت های کارآفرینی در صنایع اسباب بازی

رشته مدیریت

قیمت پایان نامه+نقد

12200 تومان خريد

 

 

نقد شماره6:شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

عوامل تاثیر گذاردر موفقیت نمایشگاههای بین المللی در توسعه صادرات

رشته مدیریت

پایان نامه+نقد=

12200 تومان خريد

 

نقد شماره7:شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

 

رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری

ارزیابی جاذبه های گردشگری …

فرمت WORD

12500 تومان خريد

 

نقد شماره 8: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته علوم قرآن و حدیث با موضوع خدامحوری

فرمت ورد

12500 تومان خريد

 

نقد شماره 9: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته  علوم ارتباطات ژورنالیسم بررسی ساختارهای گزارش های خبری تلویزیونی در شبکه های خارجی….

فرمت ورد

10200 تومان خريد

 

 

نقد شماره 10: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته  مدیریت دولتی با عنوان رابطه هوش هیجانی با عملکرد کارکنان

فرمت ورد

7000 تومان خريد

 

نقد شماره 11: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته  مدیریت با موضوع ارزیابی عملکرد مراکز تحقیقات صنعتی

فرمت ورد

10100 تومان خريد

 

 

نقد شماره 12: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته  تکنولوژی آموزشی  با موضوع موانع توسعه آموزش الکترونیکی وارائه الگویی در جهت  آموزش متوسطه از دیدگاه مدیران و معلمان

فرمت ورد

10200 تومان خريد

 

 

نقد شماره 13: شامل یک نمونه نقد مربوط به 1 پایان نامه کارشناسی ارشد مربوط به درس روش تحقیق می باشد. در نقد پایان نامه با بررسی ملاک ها و معیارهای مورد قبول نقد به روند انجام کار عملی انجام گرفته می پردازیم و با روشی علمی نقاط ضعف و قوت پژوهش انجام گرفته را بررسی می کنیم.

رشته  روانشناسی  اثرات آموزش با کمک سخنرانی و کامپیوتر در درس ریاضی بر رشد خلاقیت دانش اموزان….

فرمت ورد

10200 تومان خريد

نقد شماره14: شامل 1 نمونه نقد مربوط به یک پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع الگویی جهت ارزیابی بیرونی گروه زبان و ادبیات فارسی …

فرمت ورد
12 صفحه
7000 تومان
نقد شماره15:شامل 1 نمونه نقد مربوط به یک پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع شاهنامه فردوسی -رشته ادبیات فارسی
فرمت ورد
12 صفحه
7000 تومان
نقد شماره16: 1 نمونه نقد رشته تربیت بدنی باموضوع علل گرایش ورزشکاران به سیاست
فرمتpdf
7000 تومان

نقد پایان نامه

دیدگاه ها

 • کاربر گفت:

  سلام
  ببخشید هر نقدی رو که بخوام؛ هم خود پایان نامه و هم نقدشو بعد از پرداخت هزینه میتونم دانلود کنم؟
  واینکه این پایان نامه ها مال کی و چه تاریخی هستند؟لطفا این رو ذکر کنید.ممنون

 • حسین ریحانی گفت:

  سلام .من یک پایان نامه در رشته صنایع با نقد ان با فرمت ورد میخوام لطف کنید سریعا جواب فرمایید.

 • محبوب گفت:

  باسلام
  من یه پایان نامه مربوط به رشته ی حسابداری با نقد آن میخوام خیلی سریع امکانش هست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *