آبان ۳۰, ۱۳۹۱ - admin

نمونه فرم پروپوزال واحد تهران مرکزی

نمونه فرم پروپوزال دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی از لینک زیر قابل دانلود است برای دانلود بر روی عنوان کلیک نمائید.

در این فرم به موارد روش تحقیق اشاره شده است و به طور خلاصه موارد زیر بیان شده لست

توجه : سوال یا سوال ها اصلی تحقیق همان طور که از نام آن مشخص است باید با علامت سوال خاتمه یابد. سوال تحقیق نباید تک پارامتری باشد (مثلا آیا با استفاده از x می توان y را بهبود داد؟ غلط است) و باید شامل چند یا چندین پارامتر یا ترکیی از روش ها جهت یک هدف مشخص باشد که برای ذکر هر پارامتر دلایلی خواهید داشت. بیان چالش در سوال تحقیق مهم است.

توجه : فرضیه بیانگر پاسخ ادعایی شما به سوال ها مطرح شده است و انتظار این است که بهتر از روش های موجود باشد. فرضیه در پروژه شما با استفاده از تئوری ، شبیه سازی و آزمایش به اثبات خواهد رسید . دقت بفرمائید که هر قسمت از فرضیه مطرح شده به وسیله شما باید شواهد کافی ، در تحقیقات قبلی داشته باشد تا از به سرانجام رسیدن آن تا حدی بتوان اطمینان داشت و میزان جامع بودن مطالعات قبلی کمک خواهد کرد که فرضیه مناسبی را مطرح کنید و نتایج تحقیق شما به راحتی قابل پذیرش در کنفرانس ها و ژورنال های معتبر تخصصی باشد.

توجه : در این قسمت باید به ضرورت و اهمیت تحقیق اشاره کنید و در توضیحات خود در صورتی که تفاوتی در این خصوص در داخل کشور با خارج وجود دارد ، متذکر شوید.

3) اهمیت و ضرورت انجام تحقیق:

توجه : در این قسمت باید حداقل اهداف قابل دسترسی را ذکر کنید ، چون هیچ فرضیه ای بطور 100 درصد به اثبات نخواهد رسید و در هنگام تعریف پروژه هرقدر هم کامل و دقیق عمل شود ، عواملی ناخواسته ممکن است ایجاد محدودیت کرده وتغییراتی در نتایج حاصل شود که قابل پیش بینی نیست.

برای دانلود 7 نمونه فرم پروپوزال تکمیل شده( پر شده) اینجا را کلیک نمایید

 

 

دانلود پروپوزال تکمیل شده

 

پروپوزال / فرم خام پروپوزال پروپوزال پر شده / پروپوزال تکمیل شده / پروپوزال تهران مرکزی / پروپوزال دانشگاه آزاد / پروپوزال کامل / فرم پروپوزال /

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *