اسفند ۹, ۱۳۹۶ - admin

انواع پروپوزال

پیشنهادات برای اهداف مختلف تولید می شود، اما می توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد: درخواست و ناخواسته. پیشنهاد پیشنهاد شده معمولا با یک درخواست برای پیشنهاد (RFP) آغاز می شود. بسیاری از شرکت ها یک قالب RFP را برای ارائه دهندگان بالقوه اطلاعاتی از آنچه که در جستجوی آنها هستند، استفاده می کنند. معمولا زمانی که مقوله ها و آنچه که در سند مورد نظر هستند، یک جدول زمانی ارائه می شود. پیشنهاد غیر قانونی توسط شخصی که آن را می نویسد آغاز شده است. نویسنده معمولا آن را تحمیل می کند، زیرا آنها ایده ای دارند که می خواهند به ثمر برسند یا قصد فروش چیزی را دارند.

 

مثالهایی از پروپوزال
هنگام ایجاد یک پیشنهاده، باید مشخص کنید که کدام فرمت برای مخاطبان شما مناسب است یا به عبارت دیگر هدف پیشنهاد شما چیست. اصولا در قالب ورد نگارش می شوند . در اینجا برخی از قالب نامه پیشنهاد شده است تا نشان دهد که چگونه هر فرمت متناسب با نیازهای نویسنده و گیرنده است.

 

پیشنهاد طرح کسب و کار
هنگام راه اندازی یک شرکت، یک طرح کسب و کار گامی ضروری است. در آن، شما باید طرح اولیه خود را برای کسب و کار و چگونگی آن در آینده بحث می کنید.به عنوان مثال یک نمونه طرح پیشنهادی تجاری به این صورن است:

این طرح تجاری طرح برای راه اندازی یک شرکت  است که می خواهد انتقال مقدار کی پول بین المللی را آسان تر کند. این پیشنهاد به سرمایه گذاران یا شرکای احتمالی در این شرکت می پردازد. پیشنهاد شامل طرح های اساسی برای کسب و کار است و یک طرح خوب برای یک طرح کسب و کار آینده ارائه می دهد. هر سرمایه گذار علاقمند، به راحتی می تواند هزینه ها و بازده احتمالی در این سرمایه گذاری را ببیند….. ادامه دارد

نمونه پروپوزال آماده آموزش نگارش پروپوزال / انواع پروپوزال / انواع طرح تحقیق / پروپوزال آماده / پروپوزال تجاری / قالب پروپوزال / نحوه نگارش پروپوزال /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *