مارس 10, 2013 - admin

پروژه طراحی سایت داینامیک

 

معرفي پروژه

با توجه به نياز روزافزون، به تکنيک هاي جديد برنامه نويسي تحت وب، در صدد برآمديم تا به طراحي و پياده سازي يک سايت اينترنتي ديناميک بپردازيم .

قسمت هاي مختلف اين پروژه را مي توان درچهار بخش کلي زير خلاصه کرد:

  • ايجاد کاربر
  • تغيير اطلاعات کاربر
  • نمايش روند پيشرفت کار مربوط به کاربر
  • صفحات مربوط به معرفي توليدات و …

اهميت و کاربردها

مطمئناً محيط وب مکاني است که براحتي مي توان به آن دسترسي پيدا کرد و تعداد كاربراني كه هر روزه به اينترنت مي پيوندد در حال افزايش است پس طراحي اينگونه سايتها امري لازم و ضروري بنظر مي رسد . يکي از معيارهاي برتري سيستم هاي کامپيوتري اين است که تا چه حدي user friendly هستند. سعي ما بر آن بوده است که در پروسه طراحي اين سيستم حتي الامکان کمترين اطلاعات از کاربر درخواست شود و سيستم تا جايي که مقدور است خود مسئوليت جمع آوري اطلاعات را بر عهده داشته باشد. در چنين شرايطي مطمئناً هم کاربران براي استفاده از سيستم با سهولت و راحتي کار روبرو بوده و هم ميزان خطا تا حد قابل توجهي کاهش مي يابد. بعنوان مثال وقتي که يک كاربر به اين سيستم login مي کند براي بالا رفتن سرعت و به منظور جلوگيري از اتلاف وقت کاربر، از امکانات برنامه نويسي Client Side، براي چک کردن صحت نام کاربري و رمز عبور استفاده کرده، و سپس تست وجود چنين کاربري در پايگاه داده، قسمت سرور صورت   مي گيرد. اين کار باعث افزايش سرعت و امنيت مي گردد.

اهداف پروژه

اهداف اين پروژه را مي توان در ابعاد زير دسته بندي کرد:

  • تسهيل سلسله مراتب و پروسه انجام کار
  • بکارگيري قدرت زبان برنامه نويسي پوياي PHP و پايگاه داده MySQL
  • سهولت استفاده از امكانات اينترنتي

چکيده

در اين پروژه که طراحي يک سايت سفارش محصول توسط کاربر که مربوط به شرکت ابزاربندي خراسان است. شامل امکاناتي نظيرايجاد کاربر توسط Admin، ارسال مطلب و برقراري ارتباط با Admin و پيگيري پيشرفت کار توسط کاربر مي باشد، سعي ما بر اين بوده است که بر پايه برنامه نويسي وب پويا با استفاده از زبان اسکريپتي PHP و زبان هاي کلاينت سايد JavaScript  و CSS، سيستمي طراحي کنيم که کاربر از راه دور بتواند محصولي را سفارش و پيشرفت آن را پيگيري نمايد. با توجه به اين هدف، امکاناتي را براي مديريت سايت ايجاد نموديم تا Admin بتواند کاربري را ايجاد و اطلاعات آن را ويرايش نمايد.

در همين راستا از ابزارهايي نظير :

PHP V5.0.0, PHP MyAdmin 4, MySQL, Adobe Photo Shop CSII, DreamWeaver MX 2004,  ImageReady

در امر طراحي و پياده سازي پروژه بهره جسته ايم.

فرمت:word+سورس وب سایت

 

دانلود نمونه پروژه

 

120 صفحه

7000 تومان خريد

پروژه طراحی وب سایت PHP پروژه کامپیوتر / سورس سایت داینامیک / سورس طراحی سایت / طراحی سایت / طراحی سایت با php / طراحی سایت داینامیک / طراحی سایت دینامیک / طراحی وب سایت اینترنتی / وب سایت داینامیک /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *