اسفند ۱۳, ۱۳۹۱ - admin

دانلود طرح توجیهی تولیدی پوشاک

 خلاصه اجرايي (مديريتي):

ايجاد يك كارخانه توليد پوشاك كودك كه سازمانی توليدي است كه انتفاعي و جهت رسيدن به سود و بالا بردن ارتقاءِ سطح كيفي پوشاك كودكان و اشتغال زايي براي 200 شغل مستقيم و 550 شغل غيرمستقيم است.

بخش اوليه (نماي ذهني):

بيان آرمان هاي كسب و كار:

هدف: توليد پوشاك بچه گانه مانند بلوز، شلوار، كاپشن، و غيره از الياف طبيعي و بهداشتي كه بر اساس فصول مختلف سال نوع پوشاك نيز تغيير مي كند.

بيان ماموريت كسب و كار:

اين كارخانه با استفاده از ماشين آلات مدرين نساجي و خياطي و به توصيه صنعت مربوطه طراحي و اجرا شد كه اهداف عالي آن رسيدن به كيفيت بالا با هزينه كم و رقابت با اجناس خارجيست.

برنامه بازار و بازاريابي

توصيف بازار (شامل بخش بندي بازار، بازار هدف، جايگاه محصول و…)

اين نوع پوشاك در تمام نقاط كشور و در تمام بازارهاي پوشاك مي تواند به فروش برسد و بازارهاي هدف آن ß پاساژها و مغازه هاي پوشاك كودكانه و جايگاه محصول بخش كودك مغازه هاست.

تحليل رقبا (تعداد رقبا، رقباي بالقوه، توان رقبا، موانع ورود و خروج و…)

در حال حاضر 212 كارخانه توليد پوشاك در كشور وجود دارد كه 112 عدد آن سنتي و 80 عدد آن نيمه صنعتي و سنتي و تنها و تنها 20 عدد مدرن است كه اين 20 كارخانه رقباي اصلي محسوب مي شوند و ورود و خروج به اين صنعت آسان نيست زيرا هم هزينه بالا و هم تخصص ويژه اي نياز دارد كه به طبع همگان ندارند.

استراتژي بازاريابي

1- استراتژي محصول

بيشترين استراتژي بازاريابي اين محصولات تبليغات است كه بر اساس درجه بندي 1- تلويزيون 2- روزنامه ها و مجلات 3- راديو و 4- كيفيت تشخيصي مردم

2- استراتژي قيمت

با توليد انبوه اين محصولات و تك نرخي بودن آن هرگونه قيمت گذاري دلخواه را بر ديگر محصولات فاقد ارزش كاسته و به نسبت هزينه هاي خريد پوشاك خارجي را كاهش داده و باعث هزينه فرصت خريد محصولات ايراني مي شود.

3- استراتژي مكان

فروش اين اجناس در مكان هاي فروش البسه كودكان كه در بازارهاي تخصصي يا پاساژها و يا مغازه هاي مربوط به پوشاك كودكان است صورت مي گيرد.

25 صفحه

پروژه کارآفرینی احداث تولیدی پوشاک / استراتژی بازار یابی / استراتژی قیمت / پروژه کارآفرینی پوشاک / دانلود پروژه کسب وکار / دانلود طرح کسب وکار رایگان / طرح توجیهی پوشاک / طرح کارآفرینی تولیدی / طرح کارآفرینی خدماتی /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *